Z ogromną radością informujemy, że w Fundacji „Promyczek” powstała nowa Grupa Wsparcia Dla Rodziców Dzieci Adopcyjnych oraz Rodzin Zastępczych!

W miniony wtorek mieliśmy przyjemność spotkać się na pierwszym spotkaniu organizacyjnym, a kolejne spotkania będą odbywać się cyklicznie co dwa tygodnie, w czwartki o godzinie 17:00, w Andrychowie. Serdecznie zapraszamy Was na kolejne spotkanie, które odbędzie się 22 lutego 2024 roku.

Jeśli czujesz, że chciałbyś do nas dołączyć, serdecznie Cię zapraszamy! Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem fundacji:  +48 570 75 10 15, lub mailowy:  biuro@fundacjapromyczek.pl, aby zgłosić swoje uczestnictwo w grupie.

Wierzymy, że wspólnie możemy tworzyć silne więzi, dzielić się doświadczeniami i wzajemnie się wspierać.