ZAKUPY I DOBROCZYNNOŚĆ NA FANIMANI.PL

Wspieraj nas za darmo podczas internetowych zakupów

Zapraszamy do zakupów online, korzystając z portalu www.fanimani.pl

Wystarczy zarejestrować się, wybrać Fundację „Promyczek” jako organizację, którą chcesz wesprzeć, następnie zainstalować „Przypominajkę”.

Robiąc zakupy w Internecie aktywuj darowiznę i wspieraj Podopiecznych Fundacji „Promyczek”.

Setki firm o wielkich sercach zdecydowało się przekazać procent zysku ze sprzedaży na szczytny cel. To nic nie kosztuje! Na portalu widnieje oferta ponad 400 sklepów min. empik, matras, zalando, agito, mediamarkt. Robisz zakupy, płacisz tyle, co zawsze, otrzymujesz zakupiony produkt, a część pieniędzy trafia do naszych kochanych Maluchów.
Zapraszamy do zakupów, które pomagają naszym dzieciakom w ich codziennej walce z chorobą!

ZAKUPY I DOBROCZYNNOŚĆ NA CHARYTATYWNI.ALLEGRO.PL

Zapraszamy serdecznie do zakupów online na portalu www.charytatywni.allegro.pl

Organizatorem aukcji na rzecz Podopiecznych Fundacji „Promyczek” mogą być osoby prywatne oraz firmy, które chcę nieść pomoc innym i podzielić się tym, co mają najlepszego. Całkowity dochód z aukcji jest przekazywany na ochronę zdrowia naszych Podopiecznych.

Allegro.pl nie pobiera opłat za wystawienie ofert, natomiast PayU, partner finansowy platformy, obsługuje płatności online nie pobierając prowizji.