MASZ MOC POMAGANIA!

Przekazując swój 1,5% podatku na rzecz Fundacji „Promyczek”, pomagasz dzieciom z niepełnosprawnością i zagrożonym niepełnosprawnością. Aby Twój 1,5% nabrał pełnej mocy tak niewiela potrzeba! Wystarczy, że wypełniając PIT wpiszesz nr KRS 0000437424

Ze środków pozyskanych z 1,5% finansujemy rehabilitację dzieci i dorosłych z niepełnosprawnością i zagrożonych niepełnosprawnością.

Dzięki 1,5% procentowi Twojego podatku będziemy mogli pomóc większej liczbie dzieci!

Wczesna diagnoza zaburzenia, a następnie długotrwała, systematyczna rehabilitacja, w którą zaangażowani są kompetentni, oddani swej pracy  terapeuci to dla wielu dzieci jedyna szansa na prawidłowy rozwój i normalne, dorosłe życie!

WSPOMÓŻ NAS FINANSOWO

Możesz wspomóc Fundację „ Promyczek” poprzez dokonanie wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji:
95 1240 4197 1111 0010 4863 8736  w tytule wpłaty prosimy podać: wpłata na cele statutowe

Osoby fizyczne i osoby prawne przekazujące darowiznę organizacji pożytku publicznego mogą dokonać odpisu podatkowego.

Osoby fizyczne mogą odliczyć  od kwoty do opodatkowania 6% dochodu (PIT), osoby prawne od kwoty do opodatkowania mogą odliczyć 10% dochodu (CIT).

Podstawą do dokonania rozliczenia jest potwierdzenie wpłaty darowizny na konto organizacji.

WEŹ UDZIAŁ W STAŁYCH AKCJACH

ZOSTAŃ SPONSOREM REHABILITACJI JEDNEGO DZIECKA

Możesz podpisać z nami umowę sponsoringu i wspomóc konkretne dziecko będące pod opieką Fundacji „ Promyczek”

Możesz wesprzeć również konkretne dziecko jednorazowo poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji:
09 1240 4197 1111 0010 6576 5925 w tytule wpłaty prosimy podać: nazwisko i imię dziecka

ŚLUB Z  PROMYCZKIEM

Możecie wspomóc Fundację „ Promyczek”:

• Informując swoich gości weselnych o podjęciu przez Was szlachetnej akcji „Ślub z Promyczkiem”
  • Na zaproszeniach ślubnych napiszcie np.:

Prosimy Was Goście mili,
byście chorym dzieciom radość sprawili.
Zamiast kwiatów o mały datek prosimy.
Na Fundację „Promyczek” to wpłacimy.

• Dwa tygodnie przed ślubem poinformujcie nas o tym, że organizujecie zbiórkę, a my przekażemy Wam specjalną weselną puszkę – skarbonkę.
  • Po weselu dostarczacie puszkę do Fundacji.
  • Jeśli chcecie wesprzeć nas rzeczowo, wtedy na zaproszeniach ślubnych napiszcie np.:

Bardzo byśmy chcieli, by w tym dniu uroczym,
były uśmiechnięte czyjeś małe oczy.
A więc zamiast kwiatów do życzeń w Kościele,
dołączcie artykuły szkolne, gry lub puzzle nasi przyjaciele.
My do Fundacji „Promyczek” z nimi pojedziemy
i w Waszym imieniu dzieciom przekażemy.

• Po weselu dostarczacie rzeczy do Fundacji.

CSR – CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY

Firmom, które prowadzą lub chcą prowadzić dobre praktyki CSR, Fundacja proponuje różne formy współpracy:

• Uczestnictwo w akcjach prowadzonych przez Fundację
  • Zapraszanie Fundacji na organizowane przez siebie wydarzenia
  • Promocja wśród pracowników idei przekazywania 1% podatku na rzecz Fundacji
  • Objęcie stałą pomocą wybranego podopiecznego lub grupy dzieci
  • Fundowanie podopiecznym biletów do kina, teatru, zoo oraz wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne i kolonie
  • Wolontariat pracowniczy
  • Przygotowywanie prezentów z okazji urodzin podopiecznych, Dnia Dziecka, Mikołajek i Świąt

ZAKUPY I DOBROCZYNNOŚĆ NA FANIMANI.PL

Wspieraj nas za darmo podczas internetowych zakupów

Zapraszamy do zakupów online, korzystając z portalu www.fanimani.pl

Wystarczy zarejestrować się, wybrać Fundację „Promyczek” jako organizację, którą chcesz wesprzeć, następnie zainstalować „Przypominajkę”.

Robiąc zakupy w Internecie aktywuj darowiznę i wspieraj Podopiecznych Fundacji „Promyczek”.

Setki firm o wielkich sercach zdecydowało się przekazać procent zysku ze sprzedaży na szczytny cel. To nic nie kosztuje! Na portalu widnieje oferta ponad 400 sklepów min. empik, matras, zalando, agito, mediamarkt. Robisz zakupy, płacisz tyle, co zawsze, otrzymujesz zakupiony produkt, a część pieniędzy trafia do naszych kochanych Maluchów.
Zapraszamy do zakupów, które pomagają naszym dzieciakom w ich codziennej walce z chorobą!

ZAKUPY I DOBROCZYNNOŚĆ NA CHARYTATYWNI.ALLEGRO.PL

Zapraszamy serdecznie do zakupów online na portalu www.charytatywni.allegro.pl

Organizatorem aukcji na rzecz Podopiecznych Fundacji „Promyczek” mogą być osoby prywatne oraz firmy, które chcę nieść pomoc innym i podzielić się tym, co mają najlepszego. Całkowity dochód z aukcji jest przekazywany na ochronę zdrowia naszych Podopiecznych.

Allegro.pl nie pobiera opłat za wystawienie ofert, natomiast PayU, partner finansowy platformy, obsługuje płatności online nie pobierając prowizji.