W miniony piątek 26.01.2024 r. odbyła się niesamowita uroczystość – Karnawał Dobroczynności. Na zaproszenie Burmistrza Andrychowa Tomasza Żaka i Fundacji „Promyczek” odpowiedziało prawie 100 osób. Zgromadzeni goście zobaczyli, co przez ostatnie 11 lat udało się osiągnąć Fundacji „Promyczek”. Spotkanie poprowadzili przyjaciel Fundacji Ernest Durka wraz z aktorką Magdaleną Szczepanek. Goście mogli posłuchać utworów polskich i francuskich artystów w niecodziennym wykonaniu – galę uświetnił występ Duetu Francois & Mateusza Gurgula.

Uczestnicy WTZ „Promyczek” przygotowali na ten dzień wystawę swojego rękodzieła, które gości mogli wylicytować wspierając tym samym projekt remontu WTZ.

Fundacja „Promyczek” pozyskała środki finansowe w ramach programu PFRON pn.: „Wyrównywanie różnic między regionami III, obszar F” na wymianę okien i parapetów (wewnętrznych i zewnętrznych), drzwi w budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej „Promyczek”, ułożenie podjazdu, parkingu i chodnika z kostki brukowej oraz montaż bramy i wymiana ogrodzenia. Uzyskane środki z licytacji pokryją część wkładu własnego do ww. zadania. Deklarowana kwota licytujących wyniosła 20170 zł. Dziękujemy!

Już wkrótce obszerna fotorelacja, przygotowana przez panią Fotograf Sylwię Jończy.
Dziękujemy wszystkim Gościom za spotkanie!

Dziękujemy Darczyńcom:

Grażyna Szefer-Furczyk
Grupa Twórców „My”
Zespół Rajda-Band
Warsztatowym Mamom i Opiekunom dziękujemy za przygotowanie słodkiego bufetu.

Dziękujemy również Wrzuc.info za piękną Baśń o Promyczku.