Zapraszamy do udziału w Konkursie plastycznym „Kwiecień na niebiesko” 💙

Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej malarskiej, rysunkowej, rzeźby, instalacji i innych zainspirowanej problematyką Autyzmu. Prace plastyczne mogą być wykonane różnorodnymi technikami plastycznymi i przy użyciu różnorodnych materiałów. Format pracy malarskiej bądź rysunkowej nie może być mniejszy niż kartka formatu a4 oraz nie może być większy niż cała kartka
brystolu o wymiarach 100/70cm. Prace przestrzenne również nie powinny być niższe niż 5 cm, ani wyższe niż 150cm.

💙 Dlaczego organizujemy ten konkurs?

Bo AUTYZM to nie lody malinowe… ani ogórek wąsaty i nie róże… za to problemy i radości małe i duże 💙

💙 Dla kogo organizujemy konkurs?

Dla WSZYSTKICH DZIECI!
Oceny prac dokona jury powołane przez Organizatora Konkursu, które przyzna nagrody i wyróżnienia w kategoriach wiekowych : I kategoria Przedszkole i zerówka, II kategoria Klasy SP od I do III, III kategoria klasy SP od IV do VIII. Werdykt jest niepodważalny.

Na wasze prace czekamy w biurze Fundacji przy ul. Starowiejskiej 17a  lub w pokoju terapeutów przy ul. Krakowskiej 83 L do 29.04.2022 r. do godz. 12:00! Ogłoszenie wyników w pierwszej połowie maja 2022r.

Organizator konkursu: Fundacja „Promyczek” 💙

Patron: Radio Andrychów i Nowiny Andrychowskie 💙