Fundacja „Promyczek” realizuje zadanie publiczne pn. ,,LICZY SIĘ SPRAWNOŚĆ 2024″ współfinansowane ze środków Gminy Porąbka. Nieodpłatne zajęcia terapeutyczne dla osób z niepełnosprawnością zamieszkałych na terenie gminy Porąbka będą prowadzone w okresie od 15.02 do 29.11.2024 roku.

Celem zadania jest wspieranie działań ukierunkowanych na poprawę lub utrzymanie sprawności psychofizycznej i społecznej osób dotkniętych niepełnosprawnością mieszkających na terenie Gminy Porąbka. W powyższym zakresie, prowadzone będą działania ukierunkowane na:

• prowadzenie różnych form rehabilitacji osób niepełnosprawnych, w tym: zajęć terapeutycznych, psychoruchowych i pedagogicznych;
  • zapewnienie w procesie rehabilitacji udziału specjalistów, fizjoterapeutów, terapeutów zajęciowych, psychologów i logopedów;
  • udzielanie indywidualnych konsultacji dla osób niepełnosprawnych z terenu Gminy Porąbka.

Zapisy w biurze Fundacji „Promyczek” ul. Starowiejska 17a 34-120 Andrychów

Liczba miejsc ograniczona