W tym roku z uwagi na zaistniałą sytuację związaną ze stanem epidemicznym w Polsce nie można było zaprosić Św. Mikołaja do Fundacji „Promyczek”, dlatego zorganizowaliśmy nietypowe spotkanie dzieci z naszym ulubionym Świętym…

Akcja on – line, pt. „Idą święta, dlatego każda buzia jest uśmiechnięta. A Mikołaj patrzy i….. raz, dwa, trzy prezent dostajesz właśnie Ty”. Działanie to miało na celu podtrzymanie tradycji mikołajkowych spotkań dzieci, a poprzez udział we wspólnej przygodzie stworzenie mikołajkowej galerii promyczkowych uśmiechów. Każdy chętny, który podjął wyzwanie musiał zaaranżować sobie przebranie świąteczne, uśmiechnąć się całą buzią, zrobić fotkę i wraz z dokończonym zdaniem „Fundacja Promyczek to…” przesłać mailowo swoje zgłoszenie do udziału w zabawie.
Zdjęcia nadesłało trzydzieści osób, dzięki którym możemy poczuć radosny czas Świąt Bożego Narodzenia i spotkać się ze Św. Mikołajem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii 🙂