Zapraszamy na nowy, bezpłatny cykl zajęć grupowych pt. „Odkrywając tajemnice umysłu: eksperymenty i doświadczenia oparte na gimnastyce mózgu”. Poznajemy świat – zajęcia, które pobudzają rozwój umysłowy i fizyczny dzieci oraz młodzieży!

ZAPISY TYLKO POPRZEZ FORMULARZ DOSTEPNY POD LINKIEM https://forms.gle/Ao28Pi1HRbbYem3y9

Cykl 8 zajęć – ZAJĘCIA W PIĄTKI popołudniu.

ul. Krakowska 83L
34 – 120 Andrychów

Dla kogo są nasze zajęcia?

Dzieci i młodzież z różnymi potrzebami edukacyjnymi, włączając w to osoby z deficytami uwagi, specyficznymi trudnościami w nauce, nadpobudliwością intelektualną, autyzmem, czy zespołem Downa.

Czym są nasze zajęcia?

• Wyjątkowa kombinacja nauki, zabawy i rozwoju osobistego, wzbogacona o metody kinezjologii edukacyjnej.
  • Seria eksperymentów i doświadczeń, które pobudzają mózg i ciało, oferując jednocześnie niezapomnianą przygodę poznawczą.

Co to jest kinezjologia edukacyjna?

• Ćwiczenia, które integrują pracę obu półkul mózgowych, wspierają rozwój koordynacji, koncentracji
    umiejętności społecznych.
  • Metodyka ta pomaga w przyswajaniu wiedzy w sposób bardziej efektywny i naturalny, redukując stres i zwiększając zdolność do nauki.

Co oferujemy?

• Zajęcia prowadzone w przyjaznej i wspierającej atmosferze, które zachęcają do eksplorowania, eksperymentowania i uczenia się poprzez doświadczenie.
  • Aktywności rozwijające umiejętności matematyczne, komunikacyjne, społeczne oraz radzenie sobie z problemami.

Nasze cele:

• Wzbudzenie i podtrzymanie naturalnej ciekawości dziecka, rozwijanie umiejętności myślenia abstrakcyjnego i rozwiązywania problemów.
  • Stymulacja rozwoju mózgu, poprawa koncentracji, koordynacji i umiejętności adaptacyjnych.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

• Unikalne połączenie edukacji i zabawy zapewnia efektywną naukę i rozwój w przyjemnej atmosferze.
  • Nasze zajęcia oferują indywidualne podejście do każdego uczestnika, zapewniając wsparcie na każdym etapie rozwoju.
  • To idealna okazja, aby Twoje dziecko odkrywało świat w bezpieczny i twórczy sposób.