Mamy niezwykle radosne informacje do podzielenia się z Wami – kolejna niesamowita historia sukcesu nawiązała się dzięki współpracy Małopolskiego Klubu Karate Oyama i Fundacji „Promyczek”.

Dzięki nieustającemu zaangażowaniu naszych fantastycznych rehabilitantów z Fundacji „Promyczek”, młoda sportowczyni zdołała pokonać swoje ograniczenia, odzyskując pełnię zdrowia! To inspirujące zwycięstwo nad trudnościami, które z pewnością doda motywacji wielu innym, stawiającym czoła wyzwaniom.

Codziennie nasi wyjątkowi specjaliści pracują z pełnym oddaniem, aby pomagać tym, którzy potrzebują wsparcia. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy być częścią takich magicznych historii sukcesu, które zaczynają się od determinacji i współpracy.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam wszystkim za ogromne wsparcie, które umożliwia nam kontynuowanie naszej misji pomagania. Wasza życzliwość i gotowość do działania sprawiają, że możemy być inspiracją dla innych oraz wspólnie tworzyć pozytywne zmiany.

Cieszymy się, że możemy dzielić się takimi serdecznymi wieściami z naszą społecznością. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o naszej pracy lub dołączyć do naszego wysiłku, aby pomagać innym, nie wahajcie się skontaktować z nami poprzez https://fundacjapromyczek.pl/kontakt

Razem, jako społeczność gotowa do działania, jesteśmy w stanie zdziałać niesamowite rzeczy!