praca dla logopedy logopeda neurologopeda andrychow

Fundacja „Promyczek” poszukuję pracownika na stanowisko: Logopeda.

Miejsce pracy: Andrychów, woj. małopolskie

Wykształcenie kierunkowe – Logopedia/Neurologopedia, mile widziane kursy dodatkowe.

Zakres obowiązków

  • przeprowadzanie diagnozy logopedycznej dzieci
  • prowadzenie terapii indywidualnej/grupowej z pacjentem
  • udział w spotkaniach klinicznych zespołów
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej przepisami prawa
  • prowadzenie konsultacji dla rodziców

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe na kierunku lub w specjalności uprawniającej do prowadzenia terapii logopedycznej.
  • Doświadczenie w indywidualnej pracy z pacjentem.
  • Przygotowanie pedagogiczne.
  • Dyspozycyjność – cały etat.
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z dziećmi i rodzicami.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt B2B.
  • Wsparcie merytoryczne, szkolenia wewnętrzne.
  • W pełni wyposażone gabinety.
  • Bezpłatne uczestnictwo w regularnych superwizjach.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość rozszerzenia współpracy i zwiększania ilości godzin pracy (w innych naszych placówkach).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

biuro@fundacjapromyczek.pl
TEL: 532 457 194