Dziękujemy wszystkim za pomoc. na dzień 3 stycznia uzbieraliśmy 4 025 złotych. Potrzeba jeszcze nieco ponad 31 000. Wiemy, że damy radę. Oczywiście z Waszą pomocą. Grosz do grosza. Pamiętajmy, że „Szczęście to jedyna rzeczktóra się mnoży, gdy się ją dzieli”.

Szymon Sarach ma 22 lata i mieszka w Andrychowie. Jest podopiecznym Fundacji „Promyczek”. Szymon choruje na postępujący zanik mięśni Duchena (DMD). Ta okrutna choroba prowadzi do degeneracji kolejnych partii mięśni – szkieletowych, oddechowych oraz mięśnia sercowego. Niestety współczesny świat nie odkrył jeszcze leku na to schorzenie. Choroba postępuje sukcesywnie i z biegiem lat chory ma coraz większe kłopoty z chodzeniem, a zanikające mięśnie bardzo szybko się męczą.

W wieku 10 lat Szymon musiał zacząć korzystać z wózka inwalidzkiego, a od 17 roku życia na stałe podłączony jest do respiratora. Dzięki swojemu wózkowi elektrycznemu Szymon może poruszać się po mieście, jeździć na zakupy, spotykać znajomych. Szymon potrzebuje wózka, który zapewni mu względny komfort. Jest to model iChair MC3 wyposażony w windę do przenoszenia. Wózek
kosztuje 35 400,00 zł. Zwracamy się do wszystkich o pomoc. Zbieramy na wózek dla Szymona. Zbieramy na godne życie.

W imieniu Szymona, jego rodziny, przyjaciół, znajomych oraz Fundacji „Promyczek” już teraz serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie. Wesołych Świąt Kochani. Niech będą takie dla wszystkich, szczególnie dla Szymona.

Wpłaty można kierować na konto Fundacji „Promyczek”:
Bank Pekao S.A., nr konta: 09 1240 4197 1111 0010 6576 5925, koniecznie z dopiskiem „DLA SZYMONA SARACHA”.

Zarząd Fundacji „Promyczek”