Dzisiaj mamy przyjemność podzielić się z Wami relacją z niezwykłego wydarzenia, które miało miejsce 23 marca 2024 roku! Fundacja Promyczek, wraz z Parkiem Rozrywki Fantazja oraz Fabryką Kreatywności , zorganizowała fantastyczne Warsztaty Wielkanocne dla dzieci!

warsztaty dla dzieci andrychow kety wadowice fundacja promyczek

Rozpoczęliśmy od fascynującego pokazu „Chemicznego show” z użyciem suchego lodu, który dostarczył mnóstwo radości i zachwytu!  Następnie nasze młode talenty mogły dać upust swojej kreatywności, tworząc własne koszyki wielkanocne podczas warsztatów, gdzie szycie, malowanie i ozdabianie szły w najlepsze!

A na zakończenie, nie mogło zabraknąć wspaniałej zabawy w Parku Fantazja, gdzie dzieci mogły spędzić czas na pełnych przygód atrakcjach!
Dziękujemy naszym niezastąpionym wolontariuszom z Liceum Ogólnokształcące Marii Skłodowskiej-Curie za ich nieocenioną pomoc i wsparcie! Dzięki Wam to wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe!

Czekamy już z niecierpliwością na kolejne wspólne spotkania pełne radości i twórczego działania!