wtz promyczek andrychow zbiorka

Wspaniała wiadomość! Wystartowała zbiórka dla Warsztat Terapii Zajęciowej „Promyczek”!

Dołącz do naszego działania charytatywnego i wesprzyj nasz cel, klikając w link poniżej:

Ale to jeszcze nie wszystko! Ruszają także licytacje na ten cel! Zapraszamy Cię serdecznie na Armia Pomocy Dzieciom – Licytacje Fundacji Pomóc Więcej

Zachęcamy do wsparcia, do licytowania, do przekazywania fantów, do samodzielnego wystawiania aukcji oraz do wpłat — nawet tych najdrobniejszych!

Dziękujemy za każdy gest dobroci!

Jaki jest cel zbiórki?

Fundacja ”Promyczek”, która prowadzi WTZ, otrzymała w ramach programu PFRON dofinansowanie na realizację następującego projektu:

Wymiana okien i parapetów (wewnętrznych i zewnętrznych), drzwi w budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej „Promyczek”, ułożenie podjazdu, parkingu i chodnika z kostki brukowej oraz montaż bramy i wymiana ogrodzenia.

Jednak aby projekt mógł zostać zrealizowany, Fundacja Promyczek 𝗺𝘂𝘀𝗶 𝘇𝗴𝗿𝗼𝗺𝗮𝗱𝘇𝗶ć 𝘄𝗸ł𝗮𝗱 𝘄ł𝗮𝘀𝗻𝘆!
Wygląda to tak:

• Całkowity koszt projektu? 𝟐𝟕𝟑 𝟖𝟏𝟎,𝟑𝟐 𝔃ł
  • Zagwarantowane dofinansowanie? 𝟏𝟖𝟎 𝟎𝟎𝟎,𝟎𝟎 𝔃ł
  • Środki, które Fundacja Promyczek musi zebrać, jako wkład własny w realizację projektu? 𝟗𝟑 𝟖𝟏𝟎,𝟑𝟐 𝔃ł
  • Środki, które już zostały zgromadzone przez Fundację Promyczek? 𝟐𝟑 𝟑𝟎𝟎,𝟎𝟎 𝔃ł.
  • Brakujące środki, czyli główny 𝗰𝗲𝗹 tej zbiórki? 70 510,32

A więc działamy!
Bardzo prosimy o pomoc!

Jesteśmy pewni, że z Waszym wsparciem uda się zebrać potrzebną kwotę i tak 𝘄𝗮ż𝗻𝗲 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲 𝗻𝗮 𝗺𝗮𝗽𝗶𝗲 𝗔𝗻𝗱𝗿𝘆𝗰𝗵𝗼𝘄𝗮, jakim jest teren i budynek WTZ Promyczek, już wkrótce zyska nowe życie i będzie służyć potrzebującym przez kolejne lata.

Fundacja Pomóc Więcej
Armia Pomocy Dzieciom