24 września odbędzie się XI Bieg po serce Zbója spod Złotej Górki. Jest to wydarzenie, które łączy aktywność fizyczną z działaniem charytatywnym. Wydarzeniom towarzyszyć będzie zbiórka pieniędzy na rzecz małego Dawidka z Andrychowa, który potrzebuje naszego wsparcia.

Bieg, w którym może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej, odbędzie się w malowniczym otoczeniu stawu Anteckiego. W tym roku uczestnicy będą mieli szansę zmierzyć się z własnymi możliwościami, pokonując okrążenia wokół stawu. Czas nie jest tu kluczowy – liczy się ilość pokonanych okrążeń (1 okrążenie to ok 600 m), co daje wyjątkową szansę na uczestnictwo zarówno zawodowcom, jak i amatorom biegania.

Serdecznie zapraszamy na imprezę, która oprócz sportowych emocji zapewni także mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Dla najmłodszych uczestników przygotowane zostaną animacje i zabawy, które dostarczą im wiele radości. Na scenie zaprezentują się lokalne grupy taneczne, wokalne i sportowe, a wieczór uświetnią koncerty znakomitych artystów.

Najważniejszym celem wydarzenia jest jednak wsparcie Dawidka z Andrychowa. Chłopiec urodził się z hipoplazją ręki i potrzebuje pilnej operacji, której koszty sięgają 100 000 złotych. Zebrane środki w trakcie biegu i wydarzeń towarzyszących mają pomóc mu w osiągnięciu tego celu. Każda złotówka się liczy, ponieważ wspólnie możemy zmienić los chłopca.

Harmonogram wydarzenia prezentuje się następująco:

XI Bieg po serce Zbója spod Złotej Górki & Zakończenie lata

PROGRAM*

9:00 | Otwarcie biura organizacyjnego XI Biegu po serce Zbója spod Złotej Górki

9:30 | Spacer ścieżkami Pańskiej Góry z Kołem PTTK CHAŁUPA

11:00 | Uroczyste otwarcie Stawu Anteckiego oraz terenów rekreacyjnych na Pańskiej Górze

11:40 | Przedbiegowa rozgrzewka z Klubem Fitness iFitt

12:00 | START Biegu (w godz. od 12:00 do 15:50 uczestnicy pokonują okrążenia wyłącznie na trasie pieszej)

12:10 | Koncert Miejskiej Orkiestry Dętej ANDROPOL Andrychów

12:30 | Występ Rewii Dziecięco-Młodzieżowej DINO z Andrychowa

13:00 | Występ muzyczny DJ Franio

13:30 | Świat Gigantycznych Baniek Mydlanych

14:00 | Zumba z Asią

14:30 | 18. urodziny RADIA ANDRYCHÓW

15:00 | Występ muzyczny reprezentantów Ogniska Muzycznego SKYLIGHT MUSIC

15:30 | Pokaz karate zawodników Małopolskiego Klubu Karate OYAMA z Andrychowa

16:10 | Wyniki i rozdanie nagród dla zwycięzców XI Biegu po serce Zbója spod Złotej Górki

16:30 – 22:00 | Zakończenie lata:

17:20 | Koncert muzyki elektronicznej MAX CORNER Back To The 80’s

18:00 | Koncert zespołu KRAKÓW STREET BAND

20:00 | Potańcówka z kapelą RYPCIUM PYPCIUM

21:30 | POKAZ LASEROWY NA WODZIE

Dodatkowe atrakcje, m.in.:

• Animacje dla dzieci przygotowane przez:
    LGD „Wadoviana”, Fundację Promyczek, Fundację Apikultura, Beskid Media,
    ABS Bank Spółdzielczy, Bibliotekę i Radio Andrychów
  • Zbóje na szczudłach
  • Akcja „Podziękuj Pszczole”
  • Akcja DKMS
  • Charytatywna strefa gastronomiczna
  • Kiermasz „Armii Pomocy Dzieciom”
  • Strefa Biblioteki i Radia Andrychów
  • Strefa gastronomiczna z FOOD TRUCKAMI (16:00 – 22:00)
  • Zumba z Grupą ART GO (ok. 19:30 – 19:45)

*program może ulec zmianom

Wstęp wolny!

PAKIET STARTOWY UCZESTNIKÓW BIEGU – wpisowe min. 25 zł:
owoc
woda
jednorazowy bilet wstępu do Klubu Fitness iFitt
pamiątkowy medal
numer startowy

Pieniądze ze zbiórek oraz wpisowe od uczestników Biegu zostaną w całości przekazane na cel charytatywny  biegu.

UWAGA! Jeśli chcesz pomóc Dawidkowi już teraz możesz przelać dowolną kwotę do Skarbonki na stronie siepomaga.pl

ZAPISY ONLINE !!! – dostępne od 11.09.2023 r.
Zapisy 24.09 możliwe w godz. 9:00 – 15:20 w biurze zawodów zlokalizowanym przy Stawie Anteckiego .

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które łączy sportową pasję ze szczytnym celem. Wspólnie możemy przyczynić się do poprawy życia Dawidka oraz cieszyć się aktywnością fizyczną i rodzinna atmosferą.

W razie pytań lub potrzeby dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z Miejskim Ośrodkiem Sportu, Kultury i Turystyki, tel. 33 432 25 55

Pomagając innym, pomagamy również sobie!

Sponsorzy:

abs.pngogniochron.png

meble_ben.pnggwoździewicz

LGD_Wadoviana_CMYK1.jpgczarny_groń.pngkocierz logo  elpida.png

Partnerzy akcji:

podziekuj pszczole logoapikultura logołysoń logoapilandia