Mamy niesamowitą okazję razem stworzyć coś pięknego! Chcemy Was serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w naszej zbiórce fantów na licytację, z której dochód zostanie przeznaczony na wkład własny do zadania pn.: „Wymiana okien i parapetów (wewnętrznych i zewnętrznych), drzwi w budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej  „Promyczek”, ułożenie podjazdu, parkingu i chodnika z kostki brukowej oraz montaż bramy i wymiana ogrodzenia”.

Fundacja Promyczek

Fundacja Pomóc Więcej

Armia Pomocy Dzieciom

Zbieramy:

• nowe przybory szkolne,
  • zabawki (prócz maskotek),
  • książki,
  • słodycze,
  • gry planszowe i puzzle,
  • vouchery,
  • kosmetyki,
  • oraz inne przedmioty, które moglibyśmy wystawić na licytacji.

Fanty prosimy dostarczać do:

WTZ „Promyczek”
ul. Krakowska 35
Andrychów

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.

Prosimy o przynoszenie rzeczy nowych lub używanych, ale niezniszczonych, nienoszących
śladów użytkowania.

Wszystkie fanty trafią na licytację, z której cały dochód przekażemy na wkład do zadania pn.: „Wymiana okien i parapetów (wewnętrznych i zewnętrznych), drzwi w budynku WTZ, ułożenie  podjazdu, parkingu i chodnika z kostki brukowej oraz montaż.

W ramach programu PFRON pn.: „Wyrównywanie różnic między regionami III, obszar F” otrzymaliśmy dofinansowanie do zadania pod nazwą: „Wymiana okien i parapetów (wewnętrznych i zewnętrznych), drzwi w budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej „Promyczek”, ułożenie podjazdu, parkingu i chodnika z kostki brukowej oraz montaż bramy i wymiana ogrodzenia”.

Całkowita wartość projektu wynosi 273 810,32 zł, 180 000,00 zł z tej kwoty mamy zagwarantowane z wyżej wymienionego programu PFRON. Brakujące środki w wysokości 93 810,32 zł to wkład własny, który Fundacja „Promyczek” – organ prowadzący warsztat – musi wyciągnąć z przysłowiowego kapelusza.  Do tej pory udało nam się pozyskać 23 300,00 zł. Pozostała kwota do zebrania to: 70 510,32 zł.  Naszym marzeniem jest zebranie całej kwoty na wkład własny, tylko wtedy będziemy mogli zrealizować ten projekt.

Drodzy Przyjaciele…wiemy, że z Waszą pomocą uda nam się. Już niejednokrotnie pokazaliście nam, że jesteście z nami.

W listopadzie i grudniu 2020r. nie zostawiliście nas samych, byliście do momentu uruchomienia warsztatu. To także dzięki Wam od grudnia 2020r. prowadzimy prężne działania w obszarze rehabilitacji społecznej i zawodowej dla 22 Uczestników – dorosłych osób z niepełnosprawnościami.