Wolontariat – wyjątkowa forma pomocy, która niesie ze sobą nie tylko pomoc materialną, ale przede wszystkim serce, dobro i radość.

Co to oznacza? To proste – wolontariat w Fundacji „Promyczek” to nie tylko pomocna dłoń, ale również szeroko otwarte serce dla tych, którzy najbardziej jej potrzebują. Razem możemy rozświetlić świat, tworząc promyczki nadziei i uśmiechów na twarzach potrzebujących.

Co zyskasz, dołączając do naszej wspaniałej społeczności wolontariuszy?

1. Radość z Pomagania: Twój wkład pomoże nam dotrzeć do tych, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Bycie częścią projektów „Promyczka” doda nowego wymiaru Twojemu życiu.
  2. Nowe Umiejętności: Dzięki wolontariatowi zdobędziesz doświadczenie w różnych obszarach, rozwijając umiejętności interpersonalne, organizacyjne oraz komunikacyjne.
  3. Wspaniała Społeczność: Dołączysz do grupy ludzi, którzy, podobnie jak Ty, chcą czynić dobro. To doskonała okazja do nawiązania nowych przyjaźni i budowania trwałych więzi.

Ale to nie wszystko! Chcemy Wam również zaproponować coś wyjątkowego – Wolontariat Pracowniczy!

Jeśli jesteś częścią firmy z pasją do społecznej odpowiedzialności biznesu, to możesz razem z nami stworzyć program Wolontariatu Pracowniczego. Poprzez takie zaangażowanie, nie tylko budujecie silniejszy zespół w miejscu pracy, ale również wspólnie przyczyniacie się do realizacji naszych misji dobra.

Wolontariat Pracowniczy w Fundacji „Promyczek” to:

• Zespół, który razem rośnie: Wspólna praca dla celu społecznego wzmacnia relacje w zespole. To doskonały sposób na integrację i zacieśnianie więzi między pracownikami.
  • Pozytywny wpływ na wizerunek firmy: Pracownicy zaangażowani w działania charytatywne dodają wartości przedsiębiorstwu. To świetny sposób na budowanie pozytywnego wizerunku firmy w społeczności.
  • Wsparcie dla pracowników: Wolontariat pracowniczy to również okazja do rozwoju kompetencji społecznych i zdobywania nowych doświadczeń, co przekłada się na satysfakcję z pracy.

Dołącz do nas, aby razem tworzyć promyczki radości i nadziei! Jeśli jesteś gotowy/chętna do podjęcia wyzwania, skontaktuj się z nami już dziś pod adresem biurofundacjapromyczek.pl.

Wierzymy, że razem możemy uczynić świat piękniejszym miejscem. Dołącz do Fundacji