Fundacja „Promyczek” serdecznie zaprasza na I Warsztaty Twórcze Dla Mam i Babć naszych podopiecznych. To wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 9 listopada, w godzinach 9:00 – 12:00, w Klubie Integracji Społecznej (dziękujemy OPS Andrychów za udostępnienie sali).

Podczas warsztatów będziemy razem tworzyć piękne ozdoby świąteczne, które trafią do Warsztatu Terapii Zajęciowej „Promyczek”. To nie tylko okazja do spędzenia czasu twórczo i wspólnie, ale przede wszystkim szansa na wsparcie naszej placówki.

Naszym celem jest uzbieranie wkładu własnego w wysokości 93 000 złotych, które są niezbędne na dalszy remont budynku WTZ „Promyczek”. Zbiórka na ten cel: https://www.siepomaga.pl/naszemiejsce

Fundacji Promyczek udało się pozyskać dofinansowanie ze środków PFRON na rzecz WTZ „Promyczek” Przedmiotem umowy zawartej pomiędzy Powiatem Wadowickim a Fundacją „Promyczek” jest dofinansowanie ze środków PFRON projektu w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze F, pn.: „Wymiana okien i parapetów (wewnętrznych i zewnętrznych), drzwi w budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej „Promyczek”, ułożenie podjazdu, parkingu i chodnika z kostki brukowej oraz montaż bramy i wymiana ogrodzenia”. To inwestycja, która znacząco poprawi warunki naszych uczestników.

Planowana łączna wartość projektu wynosi 273 810,32 zł, a dofinansowanie sięga 180 000,00 zł. To ogromna pomoc, ale potrzebujemy jeszcze wsparcia w wysokości 93 810,32 zł, które musimy pozyskać z własnych środków. Wiemy, że z Waszą pomocą uda nam się to osiągnąć, bo wielokrotnie już pokazaliście nam swoje serca i gotowość do pomocy.

Przyłącz się do naszej kreatywnej i pełnej serca społeczności. Twoja obecność i zaangażowanie to cenny wkład w naszą wspólną misję. Razem tworzymy lepsze jutro dla naszych Podopiecznych.

Dołącz do nas 9 listopada i razem stwórzmy coś pięknego!